İnstaBabyNurse Ekibini Tanıyın

5ba73809-9913-4b5c-ae81-85cc34c1a06b

Funda Ercan

Ebe, Yenidoğan Hemşiresi, Hamile Pilatesi Eğitmeni

1990 yılında İstanbul’da Beykoz’da doğdum. Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesinde Ebelik bölümünden sonra Pamukkale Üniversitesi’nde TLA okudum. Yaklaşık 3 yıl ebelik yaptıktan sonra Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği’ne geçiş yaptım. Sağlık sektörü ve sektör dışında bir çok sertifika aldım. Meslek hayatım boyunca özel Hastanelerde çalıştım ve halen özel bir kurumda çalışmaya devam ediyorum. Sektörde biriktirdiğim ve hala öğrenmeye devam ettiğim bu alanda bir şeyler yapmak istedim ve instababynurse adıyla başlayan instagram sayfasının devamında bu web sayfası ortaya çıktı. Profesyonel iş hayatı dışında yüzmeyi, gezmeyi ve kitap okumayı severim.

d328c009-120a-4b42-98b9-8f9917a20f682

Semra Yılmaz

Estetisyen, Anne

1988 Trabzon doğumluyum. 3 yaşında ailem ile İstanbul’a taşındık. Anadolu Ticaret Lisesi’nin Muhasebe Bölümü’nü bitirdikten sonra, Sağlık sektöründe hasta yatış ve çıkış, faturalandırma ve ekip liderliği görevlerinde çalıştım. Kariyerime ani bir kararla Estetisyen olarak devam etmek istedim ve bu alanda eğitimler aldım. Halen Estetisyen olarak Özel bir hastanede çalışma sürecine devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. İnstababynurse’de bir anne olarak hangi süreçlerden geçtim, bebeğim için neler yapıyorum gibi konularla ilgili yazılar yazıyorum. Meslek hayatım ve anneliğim haricinde kitap okumayı, alışveriş yapmayı ve gezmeyi çok severim.

f039fbaf-f07e-41d8-9d2d-00f4e55477c1

Sabiha Ören

Yenidoğan Hemşiresi

1985 Zonguldak doğumluyum. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nü bitirdikten sonra, İstanbul’ da Bebek Odası & Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi olarak birçok sağlık kurumunda çalıştım ve halen çalışmaya devam ediyorum. Bugüne kadar birçok anne ve babaya birebir hastane ya da ev ortamında yenidoğan eğitimleri verdim. Bu alanda eğitim vermeye devam ediyorum. Sağlık tecrübelerimin yanı sıra; profesyonel olarak dalış yapmayı ( CMAS 2 yıldız), kayak yapmayı, gezmeyi ve kitap okumayı severim.

error: